آزمایشگاه و تجهیزات سپند قطعه گستر

گروه صنعتی در زمینه قطعات پليمری خودرو (دارای گواهی کيفيتISO IATF 16949:2016) و در تولید قطعات پليمری خودرو (دارای گواهی کيفيت ISO IATF 16949:2016)استحکام کششی چیست و دستگاه تنسایل چست؟ استحکام کششی، توانایی پلیمرها در برابر حداکثر مقدار تنش کششی است که هنگام کشش تحمل می کنند و در آن دچار شکست نمی شوند. این نقطه، زمانی است که ماده از حالت تغییر شکل الاستیک به تغییر شکل پلاستیک انتقال پیدا می کند. این آزمون از مهمترین و پرکاربردترین تست های پلیمر ها می باشد و نقش مهمی در انتخاب مواد برای تولید محصولات مختلف پلیمری دارد.

آون های آزمایشگاهی اف جی دستگاه هایی هستند که با ایجاد حرارت یکنواخت با تکنولوژی HCT جهت خشک کردن نمونه های آزمایشگاهی به کار برده میشود


آون دستگاه‌های استانداردی هستند که در اغلب مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاه ها وجود دارد و یکی از دستگاه های مورد نیاز برای آزمایشگاه می‌باشد. از آون آزمایشگاهی یا فور خشک کننده برای خشک کردن، استریل کردن ظروف شیشه‌ای و فلزی، تست دما و برای انکوب کردن آزمایش های حساس به دما استفاده می شود. فرآیند خشک کردن در آزمایشگاه ها فرآیند بسیار حساسی است از آن جایی که خشک کردن بسیار سریع، بسیار آرام یا غیر یکنواخت می تواند تمام فرآیند را از بین ببرد و این دستگاه دارای فریزر می باشد که برای تست میتوانیددما را تا منفی 45 درجه کاهش دهد

 

دستگاه سختی سنج


سختی یک ماده ویژگی است که به خوبی تعریف نشده است، و متناسب با تجربه کسی که با آن سر و کار دارد معانی زیادی به خود می گیرد. در مراجع متالوگرافی، سختی فلزات به مقاومت آنان به تغییر شکل پلاستیک توسط نفوذ یک جسم فرو رونده تعریف شده است. به طور کلی معمولاً سختی حاکی از مقاومت در برابر تغییر شکل بوده و این خاصیت در فلزات معیاری از مقاومت آنها در برابر تغییر شکل مومسان یا دائم است. برای کسی که با علم مکانیک و آزمایش مواد سر و کار دارد به احتمال زیاد سختی به معنی مقاومت در برابر فرو رفتگی است. برای یک مهندس طراح سختی غالباً یک کمیت معین و از نظر اندازه گیری ساده می باشد و اطلاعاتی از استحکام و عملیات حرارتی فلز به دست می دهد. سختی یک خاصیت اساسی ماده نیست اما در رابطه با خواص پلاستیکی و الاستیکی قطعه مطرح می شود. برای مثال برای یک قطعه خاص، مقدار سختی در دو نقطه مختلف آن ممکن است فرق داشته باشد. در صورتی که خصوصیتی مثل مدول الاستیسیته برای یک قطعه مشخص می باشد. روش آزمایش و آماده کردن نمونه معمولاً ساده است و از نتایج ممکن است در مشخص کردن خصوصیات مکانیکی دیگر استفاده شود. تست سختی به طور گسترده ای در بازرسی ها و کنترل قطعات مورد استفاده قرار می گیرد.

آزمایشگاه سپند قطعه گستر برای زه خودرو
آزمایشگاه سپندقطعه گستر

دارای تجهیزات مدرن و به روز

انبار تولید کننده زه خودرو سپند قطعه گستر
انبار سپندقطعه گستر

تولید روزانه زه و گلگیر خودرو

آون دستگاه‌های استانداردی هستند که در اغلب مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاه ها وجود دارد و یکی از دستگاه های مورد نیاز برای آزمایشگاه می‌باشد. از آون آزمایشگاهی یا فور خشک کننده برای خشک کردن، استریل کردن ظروف شیشه‌ای و فلزی، تست دما و برای انکوب کردن آزمایش های حساس به دما استفاده می شود. فرآیند خشک کردن در آزمایشگاه ها فرآیند بسیار حساسی است از آن جایی که خشک کردن بسیار سریع، بسیار آرام یا غیر یکنواخت می تواند تمام فرآیند را از بین ببرد.

آزمایشگاه تولید زه و قطعات پلیمری

تجهیزات تولید شرکت

دستگاه تست کشش سپندقطعه گستر

دستگاه تست کشش سپندقطعه گستر